توضیحات محصول

سایت آموزش تابلو برق ارائه دهنده مطالب آموزشی در زمینه تابلو برق و تاسیسات الکتریکی در این پست اقدام به معرفی نقشه تاسیسات الکتریکی برج 18 طبقه کرده است که توضیحات آن در ادامه آمده است.

در این پست نقشه های اجرایی تاسیسات الکتریکی یک مجتمع مسکونی تقدیم شما بازدید کننده گرامی می گردد.نقشه های موجود در این (نقشه تاسیسات الکتریکی برج 18 طبقه) مجموعه عبارتند از :
پلان نقشه های روشنایی
دتایل های الکتریکی
پلان نقشه های پریز برق
پلان نقشه های ایفون و رنگ اخبار
توجه داشته باشبد که فایلها توسط نرم افزار اتوکد ترسیم شده و با فرمت dwg ذخیره شده اند . این نقشه ها کاملا اجرایی بوده و قبلا مورد تایید سازمان نظام مهندسی ساختمان نیز قرار گرفته است.
نمونه نقشه های موجود علاوه بر ایجاد ذهنیت جهت طراحی بهتر به یادگیری قوانین و الزامات مهندسی برق جهت ترسیم نقشه های تاسیسات الکتریکی کمک شایانی خواهد کرد.نقشه تاسیسات الکتریکی برج 18 طبقه کاملترین مجموعه در مورد تاسیسات الکتریکی یک برج همانند این است.

نقشه تاسیسات الکتریکی برج 18 طبقه کاملترین نقشه تاسیسات الکتریکی که می تواند منبع بسیار عالی برای یادگیری تاسیسات و استفاده از فوت و فن های نقشه کشی می باشد.

در این نقشه ها علاوه بر اینکه می توانید فنون نقشه کشی را یاد بگیرید می توانید از نحوه اجرا,اندازه های نصب تجهیزات,موارد استفاده از انواع تجهیزات در محل های مختلف و … آشنا شوید و در موارد مشابه از آنها استفاده کنید

Reviews

You must log in to submit a review.